На Старому місті для дітей організували свято з майстер-класами, іграми та розвагами

01 червня 2022, 15:51

До Дня захисту дітей у Вінниці проводять розважальну програму з концертами, різноманітними майстер-класами, іграми та розвагами. Так, Вінницький обласний медичний центр реабілітації за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної Ради, Вінницької обласної військової адміністрації та партнерів-спонсорів зробили для дітей справжнє свято на Старому місті.

«Саме діти є нашою надією на краще майбутнє. У мільйонів українських дітей війна відібрала повноцінне дитинство. Тому це свято актуальне як ніколи. Кожна дитина має право на безпеку, захист, підтримку. Тому сьогоднішнє свято – це все для дітей та їхніх позитивних емоцій», - говорить директор КНП «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей Вінницької обласної Ради» Лариса Мончан.

Для дітей влаштували концерту програму з піснями та танцями, знайомство з роботою поліції, пожежників та кінологів. Також діти могли долучитись до майстер-класів зі стрільби з лука, плетіння патріотичних браслетів, ліплення з глини, розфарбовування гіпсових фігурок. Хлопчики та дівчатка мали можливість спробувати себе у ролі медиків. Фотозони, та солодкі подарунки – усе це, для маленький гостей.

«Хочу привітати усіх присутніх з цим святом. Ми, дорослі, маємо стояти на захисті наших дітей і хочемо, щоб у них було світле дитинство. Тому робимо такі заходи для маленьких вінничан та переселенців», - говорить головний спеціаліст лікувально-профілактичного відділу Департаменту охорони здоров'я міської ради Людмила Саєнко.

«Я завжди чекаю на це свято і питаю у мами, коли воно буде. Після дня народження – це мій самий улюблений день. Хочу побачити концерт та пострибати на батутах. Я думаю, що дуже важливо проводити такі заходи», - говорить десятирічна Надійка.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його