На проспекті Космонавтів ліквідували наслідки аварійної розкопки

05 квітня 2022, 12:57

Вчора, 4 квітня, працівники комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» провели роботи по відновленню тротуарної плитки внаслідок аварійної розкопки на центральній алеї, що на проспекті Космонавтів. Сьогодні вони проводять планові роботи по заміні водопровідної мережі на вулиці Волошковій. А на вулицях Келецька, Константиновича, Дмитра Майбороди та на проспекті Коцюбинського бригади комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» в рамках планових робіт продовжують реконструкцію ділянок теплових мереж.

«Внаслідок аварійних робіт була знята плитка на центральній алеї, що на проспекті Космонавтів. Вчора працівники «Вінницяоблводоканалу» провели роботи з відновлення цього об’єкту благоустрою. А бригади «Вінницьких міських електромереж»(МЕМ) проводили підземні роботи та лагодили кабельні лінії на вулицях Героїв Крут, Учительській, Лебединського, Петра Запорожця, Короленка та Тичини. Що стосується комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго», то його працівники продовжують виконувати планові роботи з реконструкції теплових мереж на кількох ділянках вулиць Келецька, Константиновича, Дмитра Майбороди та на проспекті Коцюбинського», - розповідає начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Він додає, що сьогодні бригади КП «Вінницяоблводоканал» проводять роботи з відновлення і асфальтування люків за допомогою рециклерів на вулицях Монастирській, Максимовича та Київській.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради