На перехресті вулиці Пікуса та проспекту Коцюбинського ліквідовують наслідки аварійної розкопки

31 березня 2022, 12:00 (Відредаговано 31 березня 2022, 12:29)

Сьогодні працівники КП «Вінницяоблводоканал» проводять роботи по відновленню покриття тротуару внаслідок аварійної розкопки в районі перетину вулиці Євгенія Пікуса та проспекту Коцюбинського. Також аварійна бригада працює над ліквідацією пориву на вул. Острозького, 18. А «Вінницямісьтеплоенерго» займається усуненням наслідків аварійних ситуацій за трьома адресами. Про це повідомляють у міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічний центр».

«На перехресті вулиці Пікуса - проспекту Коцюбинського Облводоканал вчора виконував аварійні роботи на тротуарі через порив мережі водопостачання. Сьогодні це підприємство уже приступило до ліквідації цієї аварійної розкопки - з допомогою рециклеру мають провести відновлення асфальтобетонного покриття в найкоротший термін, адже там інтенсивний рух і пішоходів, і транспорту, - розповідає начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак. - Крім того, аварійна бригада «Вінницяоблводоканал» сьогодні працює над ліквідацією пориву в районі будинків Острозького,18 та Антоновича, 8».

Він також додає, що КП «Вінницямісьтеплоенерго» в останній день березня проводить роботи з усунення аварійних ситуацій за адресами: просп. Юності, 44 та Пирогова, 73а. Також продовжує розпочаті вчора роботи на вул. Брацлавській, 31. І тривають планові ремонти в районі будинків на вулиці Келецькій, 88-90 та Константиновича,46 - Майбороди, 15. Де проводиться реконструкція мереж теплопостачання - заплановано поміняти старі ділянки трубопроводів на сучасні попередньо теплоізольовані труби.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради