Муніципальний притулок запрошує вінничан стати кураторами тварин, яких покинули господарі

04 квітня 2022, 11:36 (Відредаговано 04 квітня 2022, 19:10)

З початку нападу російських орків на Україну, Муніципальний притулок для тварин у Вінниці працює в посиленому режимі. Зокрема, нещодавно тут прийняли 45 тварин із Маріуполя - їх врятували британські волонтери з міжнародної організації. Щоб чотирилапі швидше адаптувалися у новому середовищі, працівники притулку запрошують небайдужих вінничан стати кураторами тварин та за можливості брати їх на перетримку.

“Таке спілкування найчастіше переростає у велику дружбу і покинуті тварини знову знаходять люблячих господарів. В нас щоденно з'являються нові постояльці - господарі тварин вирушають за кордон і, вочевидь, не мають можливості забрати з собою улюбленців”, - розповідають у Муніципальному притулку.

Зараз керівництво притулку співпрацює з міжнародними волонтерськими організаціями та отримують поставки збалансованих кормів, ліків, а також вакцин для котів та собак.

“Завдяки такій співпраці тварини притулку забезпечені кормами. Ми також маємо можливість поділитися ними з приватними притулками, вінничанами та переселенцями, які утримують тварин”, - додають у Муніципальному притулку.

На своїй сторінці у Facebook Муніципальний притулок для тварин повідомляє про відповідну ветеринарну допомогу та забезпечення кормами хвостатих. Тварин, яких привезли з міст, де ведуться бойові дії, приймали безкоштовно. Наразі притулок практично переповнений. Волонтери та небайдужі вінничани, які готові допомогти закладу, можуть звертатися до адміністрації.

Також на прохання надавати необхідні послуги тваринам за пільговою ціною відгукнулась ветеринарна клініка “Леопольд” (Келецька, 83)- сюди можуть звертатися переселенці.

Шановні вінничани! Звернутися до притулку можете за такими контактами: Вулиця Гонти 26Е, Муніципальний притулок для тварин. Телефони: 0673838377 та 0673834009 Фейсбук сторінка www.facebook.com/vinmsfa

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"