Молодь та державотворення: У Вінниці відбулася інтелектуальна гра для містян

26 вересня 2022, 12:47

18 активних підлітків доєднались до заходу, який для молоді міста організували відділ молодіжної політики ВМР та молодіжна рада.

Гра проходила на базі Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат", де у випадку повітряної тривоги можна не хвилюватись за безпеку, адже приміщення слугує ще й комфортним укриттям.

На заході молодь мала змогу повернутись в часи козацтва. Для цього гравці обрали гетьманів, які заснували та розбудували Січ, розвивали свою державу та розвивали дипломатичні відносини, аби в результаті власна Січ стала реальністю.

«Учасники в ігровій формі вибудовували успішну та справедливу державу в боротьбі з агресивним оточуючим середовищем, сусідніми державами та типовими для нинішньої України викликами, приймали виважені закони та підтримували баланс управлінської діяльності», - зауважує начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Учасниця гри Вікторія каже, що тут усе - як у справжній країні. «Дякую за організацію такого заходу, адже лише пам'ятаючи своє історичне минуле, ми зможемо вибудувати світле майбутнє», - додає вона.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його