Міжнародний Комітет "Червоного Хреста" доправив у Вінницю черговий гуманітарний вантаж

18 травня 2022, 16:57

Вчора, 17 травня, надійшов черговий вантаж, який розподілять у 13 Центрів розміщення ВПО. У пакунках є все необхідне для підтримання санітарно-гігієнічних умов у шелтерах, а саме: постільна білизна, туалетний папір, засоби для миття підлоги, посуду та пральні порошки.

"Найбільша увага Комітету наразі акцентована на сході України, але ми постійно намагаємось допомогти і вимушеним переселенцям на територіях, де не ведуться активні бойові дії. Це вже наш другий транш допомоги для ВПО, які наразі проживають у Вінницькій громаді. За нашими підрахунками, цієї гуманітарної допомоги вистачить на більше ніж 2000 людей", - розповідає представник Міжнародного Комітету "Червоного Хреста" у Вінниці Джі-Су Кім.

Це вже не перша гуманітарна допомога від організації Міжнародного Комітету "Червоного Хреста", додає директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко. Днями очікують на ще один транш.

"Ми вже не вперше зустрічаємось з представниками "Червоного Хреста", адже вони активно долучаються до допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зараз проживають як в транзитних центрах розміщення, так і в постійних. Ми вже отримували від комітету 2440 продуктових наборів, частково ці набори вже передані до центрів. Ми дякуємо за вагому допомогу і знаємо, що це не останній транш, днями очікуємо техніку, яка стане дуже у нагоді шелтерам для створення комфортного побуту для ВПО", - каже Оксана Яценко.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"