Міська дитячо-юнацька спортивна школа №6 запрошує вінничан на безкоштовні заняття з шашок та шахів

06 липня 2022, 14:48

Розвиток інтелектуальних видів спорту - шахів та шашок – один із пріоритетних напрямів у Міській дитячо-юнацькій школі №6.

Наразі тут займаються 350 спортсменів. Тренування проходять за адресою: вул. Театральна, 24 (у двох турнірних залах, 5 навчальних класах) і на базі ЗОШ №23 та клубі «Романтик» (ЖЕК №6). У школу приймають дітей віком від 5 років. Заняття проводять безкоштовно.

Директор МДЮСШ №6 - Заслужений тренер України, майстер спорту з шахів Микола Боднар наголошує, що під час систематичних тренувань за шаховою дошкою діти та підлітки навчаються логічно мислити та тримати концентрацію уваги.

«Щороку наші вихованці завойовують десятки медалей різного ґатунку на чемпіонатах області, міста та України з шахів і шашок. Пріоритетне завдання дня нас – це виховання та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, щоб вони надалі демонстрували свої досягнення на міжнародному рівні та славили нашу державу», - говорить директор МДЮСШ №6 Микола Боднар.

На відділенні шахів та шашок працюють майстри спорту та тренери-викладачі, які неабияк зацікавлені у високих результатах своїх вихованців. За результатом досягнень школа входить до трійки кращих в Україні з даних видів спорту.

«МДЮСШ №6 відчинила свої двері у 1992 році й з того часу її вихованці є чемпіонами та призерами Чемпіонатів світу та Європи. Юні вінничани прославляють наше місто та країну на різноманітних турнірах та змаганнях з шахів та шашок», - зазначає голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його