Куди звертатись у разі виявлення стихійних сміттєзвалищ на територіях багатоповерхової забудови

23 березня 2022, 11:53 (Відредаговано 23 березня 2022, 12:00)

У місті продовжуються роботи по наведенню ладу на прибудинкових територіях після зими. Днями комунальні служби Вінниці ліквідували два стихійних сміттєзвалища, які були виявлені неподалік контейнерних майданчиків. Як зазначають у департаменті житлового господарства міської ради, такі стихійні звалища з’являються щовесни. Їх створюють мешканці приватного сектору - виносять рештки рослин та гілля зі своїх дворів.

Щороку навесні у Вінницькій міській територіальній громаді із настанням сприятливої погоди розпочинаються роботи з прибирання прибудинкових територій. Зараз вони у місті в самому розпалі. Працівники управлінських компаній проводять прибирання твердого покриття та зелених зон прибудинкових територій, займаються ремонтом і фарбуванням різних елементів благоустрою багатоквартирних будинків, що перебувають в них на обслуговуванні та управлінні. Днями було ліквідовано два стихійних сміттєзвалища: на провулку Брацлавському, 33 та на вулиці Рильського, 3-А.

«Щороку під час весняного прибирання ми виявляємо стихійні сміттєзвалища. Раніше їх було значно більше, але ми постійно проводимо роз’яснювальну роботу з мешканцями, тому їх кількість за останні роки дуже незначна. Однак час від часу вони все-таки з’являються. Днями виявили та ліквідували два стихійних сміттєзвалища неподалік контейнерних майданчиків - на провулку Брацлавському, 33 та на вулиці Рильського, 3-А. Їх створюють мешканці приватного сектору, який межує з багатоповерхівками. Люди виносять зі своїх дворів та городів на ці звалища обрізане гілля та залишки рослин. І зазвичай це роблять уночі, щоб ніхто не бачив», - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Роман Фурман додав, що у разі виявлення стихійних сміттєзвалищ інформацію потрібно повідомляти до Цілодобової варти за телефонами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради