«Кожна погожа днина для весняного прибирання». В Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці розповіли про старт заходів із благоустрою територій

07 березня 2023, 11:03

Попри нестабільну весняну погоду комунальні служби Вінниці використовують кожну погожу днину для прибирання територій після зими. Не стоять осторонь цієї справи і квартальні комітети. Наразі мешканці приватного сектору вже приступили до міжсезонного благоустрою. Особливу увагу приділяють скверам, паркам, газонам та іншим місцям загального користування.

«Традиційний сезон весняних толок із генерального прибирання розпочався. Для його організації ми закупили понад півтори тисячі пакетів та 125 пар рукавичок. Відповідно уклали й угоду з «Ековіном» на вивіз сміття, – розповідає голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук. – Днями відповідні заходи з благоустрою вже відбулися на вул. Гайдамацька, що на Хуторі Шевченка та на вул. Ю. Левади – у мікрорайоні Сабарів».

Тут небайдужі мешканці спільно з представниками квартальних комітетів наводили лад у місцях загального користування. Загалом було вивезено близько двох десятків мішків із непотребом: від пластику до будівельного сміття.

«Дякуємо всім, хто навіть у ці непрості часи долучаються до такої необхідної справи і роблять наше місто ще чистішим та комфортнішим!» – каже голова Асоціації.

У перебігу цьогорічних весняних толок, відповідно до заявок, планується прибрати 92 території. З них 60 – силами членів квартальних комітетів, 18 – за допомогою департаментів міста, 14 – за участі працівників Асоціації. Активна фаза робіт стартує відразу з настанням сприятливих погодних умов, зазначила Наталія Панчук.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Ресурсний центр підтримки ОСББ Вінниці

Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради