“Комфортні умови для життя і роботи мешканців Десни”. Ділянку дороги, що сполучає вулицю Зулінського та Житомирське шосе капітально відремонтували

14 вересня 2022, 14:11

Капітальний ремонт ділянки дороги, яка сполучає вулицю Сергія Зулінського та Житомирське шосе, вже завершений. З початком повномасштабного вторгнення роботи були призупинені, але проєкт все ж вдалось реалізувати. Сьогодні, 15 вересня, на готовому об'єкті побував Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Зараз тут є не лише нове дорожнє полотно, а й велосмуги, тротуари та нове LED-освітлення. До речі, завдяки капітальному ремонту з'явилася можливість розвантажити вулицю Київську від автомобільного потоку, зазначає Юрій Ковальчук.

“Там дороги не було взагалі. Тверде покриття було відсутнє, тому була необхідність зробити дорогу, щоб розвантажити вулицю Київську. Весь транспорт, який рухається по об’їзному шосе, зараз з’їжджає на дану ділянку дороги і рухається по вулиці Сергія Зулінського в напрямку Енергетичної, Липовецької, Гонти, смт. Десна, - розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Ковальчук. - При капітальному ремонті ділянки дороги по об’їзному шосе до вулиці Сергія Зулінського були враховані інтереси всіх учасників дорожнього руху. Тут побудовані тротуари, велоінфраструктура для велосипедистів, також повністю оновили дорожнє полотно”.

Він також додав, що роботи тут почалися наприкінці зими цього року і фактично одразу всі плани перервало повномасштабне вторгнення росії в Україну. Відновили ремонт у червні, відповідно до змін, внесених у Постанову Кабміну № 590 про можливість проведення робіт з капремонтів. За цей час встигли відремонтувати 530 метрів дороги, ширина автосмуг складає 3.5 метрів.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що капремонт дороги на цій ділянці став комплексним вирішенням проблеми та створив більш комфортні умови для роботи і життя мешканців Десни зокрема.

“Десняни зверталися з проханням провести ремонт на цій ділянці. Ця дорога раніше була в жахливому стані, асфальтне покриття було знищене, натомість було щебеневе вкатане. Це створювало труднощі для мешканців селища і автомобільного транспорту, який возив сировину на місцеве КХП. Тому ділянку дороги протяжністю 500 метрів вдалось завершити цьогоріч з облаштуванням зовнішнього освітлення, велосмуг, розміткою тощо. Вже сьогодні ми бачили, що там розпочалась ділова активність - відкрили мийку автомобілів у форматі самообслуговування, будують автозаправну станцію, бізнес облаштовує благоустрій на прилеглих територіях. Це комплекс питань щодо створення комфортних умов для роботи і життя мешканців Десни. Опосередковано і напряму відновлення цієї ділянки створило умови для нових робочих місць для людей і забезпечення їх заробітною платою в таких непростих умовах”, - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Десна приєдналась до Вінницької територіальної громади у 2018 році.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради