Командування однієї із військових частин відзначило вінничанина за сумлінне проходження військової служби

07 жовтня 2022, 14:51

З початком російсько-української війни багато вінничан були вимушені замінити теплі ліжка на холодні бліндажі, звуки будильника на артилерійську канонаду, а цивільне життя – на військову службу.

Ці герої кожного дня боряться для того, аби Україна була незалежною та суверенною державою. Вони кожного дня проливають кров заради того, щоб у нашої країни було майбутнє, а в нащадків – мирне життя.

Так, нещодавно, командир однієї із військових частин відзначив достойні вчинки вінничанина, сержанта Артура Мілованова який проявив особисту мужність і героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації та сумлінно виконує службові обов’язки.

Як і тисячі вінничан, які у тяжкий час стали на захист України, цей сержант є прикладом для кожного мешканця нашої територіальної громади та майбутніх поколінь.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни