Юні вінницькі спортсмени вибороли третє місце на Всеукраїнському турнірі з баскетболу

10 листопада 2022, 15:52

В місті Ужгород відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2009 – 2010 р.н. У змаганнях брали участь шість команд, одна з яких представляла Вінницьку міську спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з баскетболу. Протягом трьох днів спортивних баталій вінничани вибороли III місце.

Серед інших команд були представники: ЗОДЮСШ – 1 (Ужгород), ЧОДЮСШ – БК «Че-Баскет» (Чернівці), академія БК «Говерла» – 2 (Івано-Франківськ), ЗОДЮСШ – 2 (Ужгород), академія БК «Говерла» – 1 (Івано-Франківськ).

У загальній турнірній таблиці місця розподілилися таким чином:

1 місце посіли господарі турніру ЗОДЮСШ -1 (Ужгород);

2 місце БК «Говерла»-1(Івано-Франківськ);

3 місце МСДЮСШОР з баскетболу (Вінниця).

«Для юних спортсменів участь у таких змаганнях – це набуття досвіду та відчуття гри», – каже директор МСДЮСШОР з баскетболу Сергій Козанчук.

А голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що у Вінниці створюються належні умови для тренування дітей.

«Для нас важливо, щоб дитячий спорт розвивався, особливо у такий важкий час як зараз. Та, щоб наші вихованці мали можливість здобувати досвід у змаганнях», – каже Сергій Краєвський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його