Інспектори з паркування у Вінниці: результати роботи за 2022 рік

17 травня 2022, 16:45 (Відредаговано 17 травня 2022, 17:00)

З початку війни у Вінниці тимчасово призупинили процедуру штрафування водіїв за паркування у не відведених для цього місцях. З 17 березня 2022 року її частково відновили, а з 4 квітня - повністю.

Отже, за цей рік інспектори відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку ВМР виписали 6756 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху на суму 3 млн 423 тис. 885 грн.

На жаль деякі водії з байдужістю відносяться до штрафів і в такому випадку постанова направляється на примусове стягнення до Державної Виконавчої служби. У цьому році таких постанов – 2053 на суму 969 тис. 510 грн. Також у разі отримання повідомлення про порушення ПДР від інспектора, потрібно уважно його перечитати.

У повідомленні людина знайде роз'яснення, а саме:

  • Номер автомобіля
  • Точний час та адресу скоєного правопорушення
  • Опис скоєного правопорушення ПДР відповідно до КУпАП
  • Розмір штрафу за скоєне правопорушення

Для зручності у повідомлені розміщено два QR-коди, перший з яких дає змогу перейти на сайт Вінницької міської ради у розділ «Постанови». У цьому розділі можна перевірити фотофіксацію скоєного правопорушення, а також перевірити стан оплати. Для цього потрібно ввести номер постанови та ТЗ.

Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом десяти днів з дня вчинення відповідного правопорушення.

Під час оплати треба вказувати номер постанови для ідентифікації системою та вірного внесення оплати.

Додаткову інформацію та відповіді на запитання можна отримати за номером +38 (0432) 57-53-16.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради