Опубліковано 27 червня 2022, актуалізовано 09 лютого 2023

Особистий прийом громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів

Шановні громадяни!

Повідомляємо про відновлення особистих прийомів громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів відповідно до затвердженого рішення виконавчого комітету міської ради від 23.06.2022р. № 1273 «Про затвердження графіку та порядку проведення особистого прийому громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів міської ради».

Особисті прийоми громадян секретарем міської ради, заступниками міського голови, в.о. керуючого справами виконкому та керівниками виконавчих органів міської ради проводяться за попереднім записом по телефону (0432) 59-51-06 (щоп’ятниці на наступний тиждень), із розрахунку п’ять громадян на одну годину.

Подивитися графік:

Порядок проведення особистих прийомів громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів

  1. Особисті прийоми громадян керівництвом міської ради та керівниками виконавчих органів проводяться з дотриманням протиепідеміологічних заходів (на час дії воєнного стану рекомендований масковий режим).

  2. Для убезпечення громадян від можливих негативних наслідків, пов’язаних з воєнною агресією Російської Федерації проти України, у разі звучання сигналу оповіщення надзвичайної ситуації особисті прийоми припиняються. Громадяни, які були попередньо записані і не потрапили на прийом, можуть бути записані за їх зверненням на наступний прийом відповідно до затвердженого графіку.

  3. Особисті прийоми громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови, в.о. керуючого справами виконкому та керівниками виконавчих органів міської ради проводяться відповідно до затвердженого графіку прийому за попереднім записом із розрахунку п’ять громадян на одну годину.

  4. Попередній запис здійснює працівник відділу звернень апарату міської ради та її виконкому за телефоном (0432) 59-51-06 (щоп’ятниці на наступний тиждень) з використанням підсистеми обліку та звітності електронної черги міської ради та повідомленням громадянина про дату прийому, номер талону та адресу за якою буде проводитись прийом.

  5. Перед особистим прийомом посадові особи, які супроводжують прийоми секретаря міської ради, заступників міського голови, в.о. керуючого справами виконкому, керівників виконавчих органів міської ради забирають талони у працівника відділу звернень апарату міської ради та її виконкому (1 поверх будівлі міської ради).