Головну ялинку у Вінниці відкриють у День Святого Миколая

14 грудня 2021, 12:33

У цьому році Головна ялинка міста змінить свій вигляд. Крім звичних іграшок, її прикрашатимуть світлові 3D кулі та нові декоративні елементи. Також зміниться кольорова гама, основними кольорами будуть синій, срібний та жовтий. Відкриття Головної ялинки відбудеться у Центральному парку ім. М. Леонтовича 19 грудня о 17:00. Спеціальний гість – Ivan Navi (живий звук). Організатори наголошують на важливості дотримання карантинних правил, зокрема і щодо соціальної дистанції.

У цьому році святкові новорічні локації розгорнуться у «Зимовому містечку» у Центральному парку ім. М. Леонтовича. Тут будуть ярмарок, ковзанка, дитячі та сімейні атракціони, а також гіроспуск на дискових санчатах.

«19 грудня о 17:00 відбудеться відкриття Головної ялинки. Тут на всіх охочих чекатиме зустріч зі Святим Миколаєм, церемонія запалення вогнів, тематична концертна програма. Спеціальний гість – Ivan Navi, український співак, півфіналіст шоу «Голос країни», двократний номінант музичної премії YUNA. Ivan Navi визнаний авторитетним порталом Tophit.ua «Найкращим виконавцем 2020» як абсолютний лідер серед українських та закордонних виконавців за ротаціями на радіо, артист, чиї пісні найчастіше звучали в ефірі українських радіостанцій за підсумками року», - розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

До 14 січня біля Головної ялинки проходитимуть концерти, фестивалі, конкурси, дискотеки. А також – караоке-шоу.

Основні кольори 28-метрової ялинки – синій, жовтий та срібний. Срібний колір – тому що 2022 рік – рік Білого водяного тигра. Синій та жовтий – це кольори українського стяга, адже у цьому році відзначали 30-річчя Незалежності.

Також на ялинці будуть іграшки у вигляді великих бурульок та куль – 30-40 сантиметрів. Прикрашатимуть ялинку й квіти золотавого, срібного та синього кольорів. Також – великі 3D кулі, які світитимуться, нові дерев'яні декоративні елементи у вигляді чобітків та рукавичок.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини