Глибока повага і шана Вінницької громади до усіх, хто працює в команді ДСНС - Сергій Моргунов привітав рятівників

17 вересня 2022, 09:56

Вони там - де небезпека. Там, де потрібна екстрена допомога. Назва їхньої професії говорить сама за себе - рятувальники. Сьогодні, 17 вересня, надзвичайники відзначають своє професійне свято. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі привітав рятувальників та подякував усім, хто працює в командні ДСНС, за роботу.

«Вас вважали безстрашними героями і у мирний час, в умовах війни ваша неймовірна мужність, самовідданість і людяність вражає і надихає: ви бережете найдорожче - життя», - наголошує очільник Вінниці Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що вінничани ніколи не забудуть день 14 липня - бійці ДСНС робили неможливе, щоб врятувати безневинних людей.

«Глибока повага і шана громади до кожного і кожної, хто працює в команді ДСНС. На вас розраховують люди, з вами Вінниця сильніша, за вашої участі буде відновлюватись країна після Перемоги. Нехай усіх рятувальників береже їх рятівний янгол-охоронець! З професійним святом!» - зазначив Сергій Моргунов.

Довідка:

День рятувальника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій і в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики