Генератор, дві рації та квадрокоптер передала спортивна спільнота Вінниці бійцям територіальної оборони

04 листопада 2022, 15:58

Комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради спільно з міськими дитячо-юнацькими спортивними школами міста вчергове підсилили наших захисників на передовій. Цього разу доправили генератор, дві рації та квадрокоптер на Херсонський напрямок для хлопців з Вінницької територіальної оборони.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський наголосив на важливості регулярного оновлення матеріального забезпечення наших захисників.

«До нас звернулись наші колеги, які зараз на фронті, з проханням у допомозі – придбанні генератора та ще деяких ґаджетів, адже вони вкрай необхідні в умовах повномасштабної війни. Ми активно допомагає нашим бійцям. Вони захищають нас на передовій, а у тилу ми маємо забезпечити їх усім необхідним! Дякуємо нашим ЗСУ! Все буде Україна», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський.

«Ми вдячні усім хто допомагає виборювати нам Перемогу, адже кожен працює на своєму місці», – кажуть військові.

Нагадаємо, що нещодавно спортивна спільнота Вінниці доправила тепловізор нашим захисникам на передову. Прилад нічного бачення передали безпосередньо вінницьким тренерам ДЮСШ, які зараз захищають країну.

Теми