Дитсадок № 33 готовий до відкриття - Сергій Моргунов

31 серпня 2021, 09:26

У дитячому садочку № 33 тривають останні приготування. Заклад розташований на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського. Уже за кілька днів сюди прийдуть маленькі вінничани, про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Дитячий садочок № 33 збудували за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. Тут навчатимуться дві групи дітей раннього віку та чотири - дошкільного віку. Обладнали садочок меблями, інвентарем та зробили ігрові майданчики за кошти бюджету територіальної громади. На це виділили понад 5 млн грн.

Садочок матиме назву «Дивосвіт». Цікавинкою цього закладу стане спортивна зала. Тут облаштували скеледром та гамаки для флай-йоги.

«Це останні приготування у новому дошкільному закладі № 33 на Ватутіна. Ось-ось садочок відкриється. Маленьких вінничан тут вже чекають. Сподіваюсь, діткам буде затишно», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Садочок № 33 – це вже п’ятий дошкільний заклад, який за останні 5 років збудували для маленьких вінничан у рамках співпраці муніципалітету та інвесторів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію