Директор вінницької школи №20 переміг у Всеукраїнському конкурсі «Директор 2021: найкраща практика»

17 грудня 2021, 16:34

Сьогодні, 17 грудня, у Державній службі якості освіти відзначили переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу «Директор 2021: найкраща практика». Він присвячений питанням побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Переможцем конкурсу став директор вінницької школи №20 Олег Слушний.

Мета конкурсу - виявити найкращі практики управлінських процесів у закладі освіти, дієві підходи до їх оцінювання, зокрема, політики та процедури забезпечення якості управлінської діяльності відповідно до специфіки діяльності закладу.

Організатори та партнери конкурсу - Державна служба якості освіти України, MCFR, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та українська компанія Human Spaces. У конкурсній роботі учасники зазначали, як організували управлінські процеси у своєму закладі та яких результатів досягли.

«Цей конкурс дає можливість визначити кращих керівників, які працюють над розвитком якісної освіти у своєму закладі. Цьогоріч переможцем серед директорів шкіл став Олег Слушний – директор вінницької школи №20. Ми пишаємося досягненнями наших педагогів. Вони талановиті і цілеспрямовані. Успіхи освітян міста вкотре показують, що Вінницька громада має потужну освітню галузь», - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, що у 2019 році Олег Слушний увійшов у десятку кращих педагогів України та отримав приз глядацьких симпатій премії «Global Teacher Prize Ukraine 2019», яку в Україні називають «Нобелівською для вчителів».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.