Дорожні служби Вінниці завершують міжсезонне прибирання

05 квітня 2022, 14:27 (Відредаговано 05 квітня 2022, 15:32)

Міжсезонне прибирання у Вінницькій міській територіальній громаді розпочали на початку березня, як тільки дозволила погода. До нього залучили 60 працівників та спеціалізовану техніку комунального підприємства «Вінницьке шляхове управління». За цей час зібрали понад 700 тонн вуличного змету.

Від бруду, що назбирався за зиму вздовж тротуарів та на автошляхах, прибрали вже усі магістральні вулиці. Також миють посадкові павільйони громадського транспорту та урни біля них.

«Цьогоріч до прибирання міста після зими ми залучили 60 працівників «Шляхового управління». Вони наводять лад біля зупинок громадського транспорту, миють посадкові павільйони та урни поряд з ними, прибирають тротуари та острівці безпеки. А автошляхи громади прибирають та чистять вакуумно-підмітальними машинами. Це три «Глобуси», один «Бродвей» та один «CityCat». А 9 автомобілів вивозять вуличний змет. Загалом на дорогах міста нині працює 14 одиниць спеціалізованої техніки», - каже начальник КП «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол.

Чорновол додає, що за три тижні вже зібрали понад 700 тонн вуличного змету та прибрали більше ніж 90% вулиць Вінниці. Зараз наводять лад на другорядних вулицях, а також на в’їздах у місто.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради