Дорожні служби Вінниці проводять ремонт та очищення мереж зливової каналізації

25 березня 2022, 11:20

Працівники КП «Вінницьке шляхове управління» з настанням весняного сезону окрім робіт з міжсезонного прибирання вулично-шляхової мережі міста займаються також очищенням і ремонтом зливової каналізації. Зокрема, проведені роботи по вулиці Соборній, де було виявлено просідання решіток зливової каналізації.

Для належного функціонування міської мережі зливової каналізації департаментом комунального господарства та благоустрою спільно з дорожніми службами регулярно проводиться її обстеження. Щоб оперативно проводити роботи з очищення та ремонту.

24 березня завершили ремонтні роботи елементів зливової каналізації на вулиці Соборній, де вони просіли після зими. «Таке трапляється внаслідок експлуатації, адже тут рухається громадський транспорт. І саме на Соборній проходять всі основні його маршрути, - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк. - Тому працівниками «Шляхового управління» в стислі терміни були виконані ремонтні роботи для безпеки пішоходів та руху транспорту. Загалом уже проведено очищення мережі дощової каналізації на вулицях Ватутіна, Київській, Келецькій, Брацлавській, проспекті Космонавтів та провулку Станіславського. Виконані ремонтні роботи зливоприймачів на проспекті Коцюбинського та провулку Станіславського».

Він додає, що ці роботи будуть виконуватись і надалі, адже від належного стану мережі залежить швидкість відведення талої води та наслідків злив та дощів з доріг і тротуарів міста.

Для довідки: Мережа зливової каналізації на території Вінницької міської територіальної громади має загальну протяжність близько 30 км. На ній розташовані близько 510 зливоприймальних решіток та 217 оглядових колодязів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради