Допомога звідусіль: Як організація “People in Need” підтримує вимушених переселенців у Вінниці?

22 квітня 2022, 15:57

З 10 квітня у Вінниці запрацювала гуманітарна організація “People in Need”. Вчора представниці спілки разом з заступницею міського голови Галиною Якубович та директоркою “Інституту розвитку міст” Валентиною Ткачук обговорили подальшу співпрацю з Вінницькою міською радою та визначили, яким чином допомогти вимушеним переселенцям, що нині зупинилися у Вінниці.

За час своєї роботи у нашій громаді представництво “People in Need” підписали Меморандум про Взаєморозуміння з Вінницькою міською радою та оцінили гуманітарні потреби серед колективних пунктів проживання для вимушено переміщених осіб (ВПО).

“Ми відкриті до будь-якої допомоги, працюємо системно і готові супроводжувати та підтримувати наших міжнародних партнерів у Вінницькій громаді. Приємно, що представництво організації “People in Need” за досить короткий час швидко вивчили потреби, спромоглись в певній мірі їх задовольнити та планують наступні доставки та розширення своїх програм. Це і є приклад ефективної співпраці”, - зазначає заступниця міського голови Галина Якубович.

Наразі співробітники гуманітарної організації вже зуміли доставити допомогу у два центри проживання для ВПО, які розташовані на базі навчальних закладів “Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну” та “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище”.

Для людей передали матраци, простирадла, підковдри, ковдри, розкладачки, подушки, рушники, дитячі підгузники, гігієнічні набори, посуд та каструлі, електричні плити, скороварки, мікрохвильовки, ліхтарики, баки для питної води.

“Таким чином ми намагаємося поліпшити умови перебування для людей, які шукають безпеки. У майбутньому плануємо розширювати свою діяльність та задовольнити потреби більшої кількості вимушено переміщених осіб”, - зазначили в організації “People in Need”.

Найближчим часом також планують реалізувати проєкт з видачі матеріальної допомоги для ВПО у Вінниці та інших громадах області.

Довідка: Міжнародну гуманітарну організацію “People in Need” заснували в 1992 році групою чеських журналістів. Це неурядова та некомерційна організація, створена на ідеалах гуманізму, свободи, рівності та солідарності. Працюють у галузях гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи. В Україні організація працює з 2003 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"