До Вінниці надійшов гуманітарний вантаж із міста-побратима Пітерборо

13 квітня 2022, 17:44

Сьогодні, 13 квітня, Вінниця отримала гуманітарну допомогу з міста-побратима Пітерборо (Велика Британія). Це ціла фура з провізією, аптечками, одягом, засобами гігієни та побутовою хімією. До формування 10-титонного вантажу долучилися як українці, так і усі небайдужі англійці.

Організували громаду українців Пітерборо для доброї справи Юрій Журавель та Алла Іроденко, котрі вже багато років живуть і працюють у цьому місті. З початком війни, вони ініціювали збір допомоги. Пан Юрій розповідає, що був дуже здивований тим, як багато людей відгукнулися. І не лише українців, а й самих англійців.

«За цей час спорядили в Україну вже близько 15 фур із гуманітарною допомогою, остання вирушила у Вінницю. Це стало можливим за ініціативи Вінницького міського голови Сергія Моргунова та сприяння колишнього мера Пітерборо Джона Фокса», - зазначив Юрій Журавель.

З-поміж товарів, що доставили у Вінницю, такі необхідні нині продукти харчування, одяг, засоби гігієни, побутова хімія, спальні мішки, дитячі підгузки та аптечки. Загалом 10 тонн вантажу. І це лише початок, запевняють волонтери англійського міста-побратима. Його громада вже збирає для Вінниці нові гуманітарні вантажі.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"