Ділянки на 17 вулицях планують заасфальтувати у Вінниці на умовах співфінансування у 2022 році

21 лютого 2022, 09:06 (Відредаговано 21 лютого 2022, 10:52)

Наприкінці березня у Вінниці розпочнуться роботи з асфальтування вулиць на умовах співфінансування, у 2022 році заплановано відремонтувати ділянки на 17 вулицях. Серед них – ділянки на вул. П. Мирного, Москвіна, Грохольських, О. Кобилянської, Лермонтова. Також – пров. Мистецький, Пластовий, 1-й пров. Трамвайний.

Щороку у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Торік за програмою співфінансування заасфальтували 11 вулиць у приватному секторі.

«Все більше жителів приватного сектору виявляють бажання долучитись до асфальтування вулиць на умовах співфінансування. Цьогоріч у планах заасфальтувати ділянки на 17 вулицях», – каже голова Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці Наталія Панчук.

Як розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, у 2022 році запланували відремонтувати 240 метрів провулку Мистецького – від будинку №34 до будинку №45. Також новий асфальт з’явиться на ділянці вулиці П. Мирного, а саме – від вул. Черняхівського до будинку №23 на вул. П. Мирного. Тут відремонтують 275 метрів дороги.

«На вул. Заньковецькій від буд. №2 до буд. №53 також постелять новий асфальт. Тут покриття з’явиться на ділянці 670 метрів. Ще 150 метрів заасфальтують на 1-ому провулку Трамвайному. На умовах співфінансування заасфальтують й вул. Москвіна від вул. Ковпака до буд. №41 на вул. Москвіна – 200 метрів», – каже Юрій Семенюк.

Нове покриття з’явиться й на вул. Грохольських (від буд. №21 до пров. Добролюбова) – 190 метрів. Заасфальтують й ділянку на вул. П. Ніщинського від буд. №1 до вул. 20-го Березня. Тут буде 120 метрів нового асфальту. На провулку Пластовий теж покладуть асфальт - 375 метрів від вул. Замкової до буд. №30 на пров. Пластовому.

Ще 285 метрів дороги капітально відремонтують на вул. О. Кобилянської від буд. №20 до буд. №17. А на ділянці вул. Лермонтова від буд. №150 до вул. С. Щедріна зроблять 265 метрів нового покриття.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради