“Дякую за згуртованість перед зовнішньою загрозою”: Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

17 червня 2022, 16:55 (Відредаговано 17 червня 2022, 16:56)

Сьогодні, 17 червня, у Вінниці відбулось чергове засідання Ради підприємців при міському голові. Серед запрошених були представники міської влади та бізнесу. Обговорювали питання релокації виробництв з гарячих точок, гуманітарну допомогу для військових, ВПО та містам, які постраждали внаслідок війни, окреслили також подальші дії в умовах воєнного стану.

Зокрема, Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував підприємцям за їхню роботу та вручив спеціальні відзнаки. Він зазначив, що велику роль в консолідації територіальної громади міста Вінниці відіграли саме представники бізнесу.

“Ми й досі вчимося жити й працювати в умовах воєнного стану. Велику роль в консолідації територіальної громади міста Вінниці відіграли підприємці. В перші дні ми зверталися саме до них по допомогу з різними питаннями - дрова, блоки, логістика, харчування територіальної оборони та біженців, ночівля для ВПО. За цей період кожен когось прийняв - це і є елемент патріотизму та того, що дало можливість українському народу достойно зустріти ворога. Втім, підприємці також допомагають нашим захисникам з амуніцією, спорядженнями тощо”, - сказав Сергій Моргунов.

Міський голова також додав, що завдяки тому, що вінницькі підприємці своєчасно сплачували податки, вдалось дещо стримати падіння по надходженнях до міського бюджету.

“За рахунок цього ми можемо забезпечити належну роботу інфраструктури та транспорту, підтримувати територіальну оборону та ті військові частини, які дислокуються у Вінницькій області та сьогодні воюють на Сході та Півдні країни. Ця синергія та взаємодія допомогла нам достойно прийняти всі виклики війни. Дякую за те, що підтримали релокацію підприємств із міст, де точаться активні бойові дії. За те, що з розумінням та співчуттям поставилися до людських трагедій. Бо все, що відбувається - це не просто статистика. За всіма цифрами є реальні людські обличчя, людські життя. Вінниця завжди була містом позитивних та усміхнених людей, зараз Вінниця - місто сильних духом людей і тих, хто може згуртуватися перед зовнішньою загрозою”, - наголосив Сергій Моргунов.

Дев’ятьох підприємців сьогодні відзначили за особливий внесок у зміцнення громади та допомогу країні.

Всі вони отримали подяку від міського голови, а саме:

Генеральний директор ТОВ “Аграна Фрут Україна” Петро Мисливий

Директор ТОВ “Фруктона-ВН” Костянтин Кузьменко

Співвласник ТОВ “Солодка Мрія -Вінниця” Олександр Побережний

Директор ТОВ “Атілан” Олександр Алексішін

Директор ТОВ “ВВК ГРУП” Олександр Кузнєцов

Директор ТОВ “М’ясний дім ПЛЮС” Руслан Бевз

ФОП Володимир Дячун

Директор ТОВ “Вінницябуд” Карло Гігінеішвілі

Співзасновник ТОВ “Несс Груп” Юрій Таранюк.

Ще дві подяки від в.о. директора Державного агентства України з управління зоною відчуження Володимира Калачика отримали міський голова Сергій Моргунов та його заступник Андрій Очеретний.

Володимир Калачик зазначив, що внаслідок російської окупації Чорнобиля, зона відчуження та місцева інфраструктура зазнала значних руйнувань та знищення.

“Я вперше туди прибув 7 квітня і застав жахливу картину. Всюди сліди мародерств та пограбувань усієї матеріально-технічної бази, яка створювалася роками. Після звільнення території, завдяки нашим військам ЗСУ, нам потрібно було відновлювати діяльність, щоб підтримувати зону відчуження в належному стані. Перше, чим ми зайнялися - почали шукати шляхи для забезпечення матеріально-технічної бази, щоб персонал мав можливість працювати в безпечних умовах. На наше звернення одними з перших відреагували саме Вінницька міськрада та волонтери з благодійного фонду “Подільська громада”. Ми просили про допомогу в розмірі понад 5 млн грн. Саме за рахунок цієї допомоги було забезпечене не лише лікування та харчування наших працівників, представників ЗСУ та тероборони, які залучені до захисту зони відчуження, але і відновлення інфраструктури. Від себе особисто та від колективу, що налічує 1500 людей, дякую Вінницькому міському голові Сергію Моргунову, його заступнику Андрію Очеретному”, - сказав Володимир Калачик.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади