Делегація зі Швейцарії побувала у трамвайному депо і КП «Вінницякартсервіс»

03 листопада 2021, 14:26

У Вінниці триває візит делегації представників швейцарської компанії, яка є консультантом по продовженню проєкту «Цюріхські трамваї для Вінниці». 2 листопада вони побували у трамвайному депо, майстерні, де обговорили технічні питання проєкту. Також відвідали КП «Вінницякарсервіс».

Першого листопада у рамках офіційного перебування (візиту) делегації з Цюріхської транспортної компанії у Вінниці, гості зустрілись з керівниками міської ради. Обговорили результати співпраці та наступну, другу фазу проєкту, щодо передачі Швейцарією Вінниці 35 трамвайних вагонів https://cutt.ly/gR2QlT6

Наступного дня закордонні гості побували у трамвайному депо та майстерні, де обговорили технічні характеристики трамваїв, транспортну інфраструктуру тощо. Згодом відвідали Ситуаційний центр, побували у КП «Вінницякартсервіс», де їм розповіли про запровадження у громадському транспорті міста системи безготівкової оплати проїзду.

«Ми проїхалися трамваями, побували у депо – враження чудові. Дуже приємно побачити трамваї, які ми подарували Вінниці, – каже технічний інженер Цюріхської трамвайної компанії та компанії-консультанта проєкту Rubi Bahntechnik зі Швейцарії Луіджі Санті – А у КП «Вінницякарсервіс» нам розповіли про муніципальні картки вінничан, систему оплати за проїзд, яка у Вінниці автоматизована та дуже легка у користуванні».

Делегація з Цюріхської транспортної компанії перебуватиме у Вінниці до 5 листопада.

Нагадаємо, що відповідно до цьогорічного Всеукраїнського муніципального опитування, яке проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI) за сприяння USAID. Вінниця є лідером серед українських міст щодо розвитку транспортної інфраструктури. Так вважають 74% містян.

Довідка:

У грудні 2020 року Швейцарія із Вінницею підписали Угоду про продовження проєкту «Цюріхські трамваї», у рамках якого місто отримає партію з 35 трамваїв «Tram2000». Передбачається, що вагони почнуть надходити у 2022 році. Загалом Швейцарія може передати Вінниці 70 трамваїв цієї серії. Рішення про передачу другої партії вагонів «Tram2000» будуть приймати після проведення оцінки ефективності реалізації 1-ї частини нової Угоди.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку