Бригади «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на чотирьох вулицях

07 квітня 2022, 12:18 (Відредаговано 07 квітня 2022, 12:22)

Сьогодні, 7 квітня, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» працюють на вулицях Келецькій, Константиновича, Дмитра Майбороди та на проспекті Коцюбинського. Вони проводять планові роботи з реконструкції ділянок теплових мереж. Крім того, вчора тепловики проводили аварійні ремонтні роботи на вулицях Скалецького та Князів Кориатовичів. Про це розповіли в міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічний центр».

Сьогодні впродовж дня ремонтна бригада підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» продовжуватиме реконструкцію ділянки тепломережі біля будинків на вулицях Константиновича та Д. Майбороди. В зв’язку з цим мешканці кількох будинків на вулицях Константиновича, Миколайчука, Хмельницького шосе, Д. Майбороди та Д. Галицького тимчасово залишаться без гарячої води.

«Сьогодні працівники «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують проводити планові ремонтні роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на вулицях Константиновича, Дмитра Майбороди, Келецькій та на проспекті Коцюбинського. Нагадаю, що до планових робіт відносяться ті, що не вдалось завершити за п’ять днів. Крім того, сьогодні тепловики працюють і на вулиці Князів Коріатовичів, тут вчора вони розпочали аварійні ремонтні роботи», - говорить начальник міського комунального підприємства «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Він додає, що працівники підприємства «Вінницяоблводоканал» напередодні, 6 квітня, завершили роботи по ліквідації аварійних поривів на провулку Депутатському та на вулиці Київській. Сьогодні продовжують працювати на вулиці Вишневій.

Земляні роботи по аварійному ремонту кабельних ліній вчора також проводили бригади підприємства “Вінницькі міські електромережі”(МЕМ) на вулицях 20-го Березня, Привокзальній, Юрія Клена, Петра Запорожця, Чехова, Станіславського, Келецькій та Брацлавській.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради