Близько 20 вінницьких перукарень надають безоплатні послуги переселенцям

14 квітня 2022, 14:38

Оновлюють зачіски та чепурять. Людей, які приїхали зі зруйнованих українських міст, вінницькі майстри обслуговують абсолютно безкоштовно. З такою ініціативою перукарні міста виступили ще на початку квітня. Певні, поряд із потужною соціальною підтримкою та гуманітарною допомогою вимушених переселенців у Вінниці, не менш важливими для них є і перукарські послуги. Адже, гарна стрижка здатна поліпшити настрій людини і її загальний емоційний стан.

«Приємно, що вінницький бізнес активно підтримує внутрішньо переміщених осіб. Прикладом, перукарні продовжують здійснювати безкоштовне обслуговування відвідувачів із числа ВПО – це прості стрижки, миття голови і тому подібне. Наразі у близько 20 перукарнях міста відповідні послуги вже отримали майже 170 людей», - зазначила директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Для того, щоб отримати безоплатні послуги в перукарні, переселенцям достатньо лише пред’явити документ, що посвідчує місце реєстрації в межах територій, де ведуться активні бойові дії, або довідку про реєстрацію ВПО.

Нагадаємо, зареєструватися на безкоштовні перукарські послуги можна в будні з 9:00 до 12:00 за номером телефону 0432-50-90-43. Крім того, за цим номером можна дізнатись, які саме перукарні надають безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"