Більше як пів сотні одиниць спецтехніки залучили до прибирання міста від снігу

21 грудня 2021, 09:49

Протягом ночі у Вінниці посипали протиожеледною сумішшю тротуари та дороги. Тротуари також чистили від снігу. Загалом на ці роботи залучили 32 одиниці спецтехніки. У дворах працювало ще 22 одиниці техніки. Наразі комунальні служби продовжують роботу з прибирання міста від снігу.

За словами керівника Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова, сьогодні, 21 грудня, у Вінниці йтиме сніг, температура вдень буде 6-8 градусів морозу, пориви вітру 15-20 метрів за секунду, ожеледиця. Завтра, 22 грудня, буде без істотних опадів. Температура вночі 9-14 градусів морозу, вдень – 3-8 градусів морозу.

Як повідомляють у департаменті житлового господарства міської ради, з 6 години ранку більше ніж 300 двірників прибирали двори від снігу та посипали протиожеледною сумішшю. Залучили 22 одиниці техніки.

Начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський розповів, що протягом ночі спецтехніка кілька разів посипала протиожеледною сумішшю дороги, тротуари та зупинки громадського транспорту.

«Звертаємось до автовласників з проханням не паркувати машини вздовж доріг, тротуарів та на проїздах прибудинкових територій, щоб дати можливість спецтехніці проводити роботу по очистці міста від снігу та посипанню протиожеледною сумішшю», – каже Вячеслав Хілінський.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради