Автовласників просять не паркуватися біля сміттєвих контейнерних майданчиків, щоб не заважати роботі спецтехніки КП «ЕкоВін»

30 травня 2022, 16:59

Незважаючи на запроваджену комендантську годину у Вінницькій міській територіальній громаді, працівники КП “ЕкоВін” вивозять сміття цілодобово. У департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради зазначають, що тепер сміттєвози КУП "ЕкоВін" часто не можуть під’їхати до контейнерних майданчиків, щоб забрати та вивезти сміття. Їх роботі перешкоджає приватний транспорт, припаркований перед самими майданчиками.

«Часто мешканці прилеглих будинків припарковують свої автівки прямо перед контейнерними майданчиками і цим перешкоджають роботі служб, які вивозять сміття. Шановні водії, не залишайте свій транспорт біля контейнерних майданчиків, і не заважайте роботі спецтранспорту «ЕкоВіну», - говорить директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради