Автовласників просять не паркуватися біля сміттєвих контейнерних майданчиків

12 березня 2022, 11:14 (Відредаговано 12 березня 2022, 11:15)

У Вінницькій міській територіальній громаді після запровадження комендантської години відбулися зміни у графіку вивезення сміття. Тепер його вивозять з 8.00 до 21.00, а не вночі, як це було раніше. У департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради зазначають, що тепер сміттєвози КУП "ЕкоВін" часто не можуть під’їхати до контейнерних майданчиків, щоб забрати та вивезти сміття. Їх роботі перешкоджає приватний транспорт, припаркований перед самими майданчиками.

«За останні дні і до департаменту, і на «Цілодобову варту» надходять звернення від вінничан, що на контейнерних майданчиках біля їхніх будинків не забирають сміття. Хочу пояснити, що раніше ці майданчики об’їжджали та прибирали в нічний час, а нині їх об’їжджають вдень, щоб встигати до комендантської години вивезти сміття. Але не до всіх можна дістатись. Часто мешканці прилеглих будинків припарковують свої автівки прямо перед контейнерними майданчиками і цим перешкоджають роботі служб, які вивозять сміття. Шановні водії, не залишайте свій транспорт біля контейнерних майданчиків, і не заважайте роботі спецтранспорту «ЕкоВіна», - говорить директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради