Американська організація GEM передала у Вінницю 11 тонн гуманітарного вантажу

28 липня 2022, 17:15

Сьогодні, 27 липня, у Вінницю прибула вантажівка з гуманітарною допомогою від американської організації GEM у співпраці з ГО «Якість життя». В пакунках - вологі серветки, санітайзери, футболки, набори постільної білизни, подушки, шкарпетки, побутова хімія та продукти харчування.

Ця гуманітарна допомога розрахована у першу чергу для внутрішньо переміщених осіб.

Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, закордонна підтримка надзвичайно цінна для Вінниці у такі складні часи. Важливо, що місто домовилось з представниками міжнародної організації про постійні поставки надалі.

Зокрема, частину допомоги могли б спрямувати на забезпечення необхідними речами найпростіших укриттів для цивільного населення.

“Ми відповідально ставимося до допомоги, бо це людські ресурси, людські гроші, людська енергія - ми це дуже поважаємо і цінуємо. Постільну білизну надалі ми могли б направити також у наші медичні заклади. Маємо чотири шпиталі та три пологових будинки, де ці комплекти знадобляться. Є потреба в генераторах, палатках для створення пунктів обігріву, польових кухнях, щоб громада могла краще підготуватися до зими”, - сказав він.

Заступниця міського голови Галина Якубович також додала, що частину одягу направлять в Гуманітарний центр речей, адже потреба у цьому для родин вимушених переселенців не згасає.

“Зараз ми спостерігаємо ще одну хвилю міграції з тих зон, де тривають активні бойові дії. Люди до нас їдуть з Миколаєва, Харкова. Тож частину «гуманітарки» направимо в центр речей, щоб люди могли вибрати, наприклад, ковдри, подушки, які їм потрібні”, - зазначила Галина Якубович.

Засновник та президент фонду "GEM" Майкл Каппоні наголосив, що "Global Empowerment Mission" намагається реагувати на всі події, які відбуваються в Україні. “ Це не одноразова допомога. В Україну ми щомісяця відправляємо близько ста контейнерів з допомогою, і частину цього будемо спрямовувати у Вінницю. Нас надихає те, що ми побачили у вас – як організована робота гуманітарного хабу для підтримки людей», - сказав Майкл Каппоні.

Нагадаємо, 15 липня представники організації відвідали Вінницю та побували на місці теракту в районі площі Перемоги. Людям з постраждалих будинків передали продукти та гігієнічні набори. Сьогодні – теж привезли понад 200 продуктових наборів для мешканців вже інших будинків, які зазнали пошкоджень.

Окрім того, благодійники повідомили, що найближчим часом розпочнеться робота з заміни вікон у постраждалих від теракту будинках. Нагадаємо, що мова йшла про встановлення 150 вікон, у двох пошкоджених будинках.

«Ми зробили всі заміри. Вже з понеділка всі вікна підуть в роботу і впродовж десяти днів почнеться монтаж в цих двох будинках”, - відзначив співзасновник ГО «Якість життя» Роман Зінюк.

До речі, у двох будинках - на вул. Винниченка, 35, та Коцюбинського, 37 – вже виконуються роботи з відновлення даху за кошти міського бюджету.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни