Адреси, де «Вінницяміськтеплоенерго» та «Облводоканал» сьогодні проводять ремонтні роботи

28 березня 2022, 13:44

У Вінниці комунальні служби працюють 24/7. Як розповіли в міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічний центр», житлово-комунальна галузь міста працює у штатному режимі.

«Сьогодні, 28 березня, впродовж дня комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» проводить аварійні ремонтні роботи на вулицях Скалецького, 17, Трамвайна, 19 та Стрілецька, 29. Крім того, працівники комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» ремонтують підземні мережі теплопостачання за адресами: Дмитра Майбороди, 15 та Константиновича, 46», - каже начальник міського комунального підприємства «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Також за допомогою рециклерів сьогодні лагодять пошкодженні ділянки асфальтного покриття на вулицях Івана Богуна, 5 та Скалецького, 17. Нагадаємо, рециклер застосовують у холодну пору з використанням технології так званого холодного асфальту. Адже в міжремонтний період температурний режим не дозволяє в повній мірі дотримуватись технічних вимог при влаштуванні гарячих асфальтобетонних сумішей.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради