9 вулиць приватного сектору заасфальтували у Вінниці з початку року

04 листопада 2021, 16:41

За 9 місяців 2021 року на умовах співфінансування у приватному секторі Вінниці проклали 2697 метрів мережі каналізування. Заасфальтовано ділянки на дев'яти вулицях на умовах дольової участі мешканців. Про це розповіла під час засідання виконкому голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук.

Сьогодні, 4 листопада, на засіданні виконавчого комітету звітували про виконання Програми розвитку органів самоорганізації населення м. Вінниці за 9 місяців 2021 року.

На 8 вулицях збудували мережу каналізування. Це вул. Бестужева, 1та 2 пров. Бестужева, вул. Грохольських (частково), вул. Москвіна (частково), 2 пров. Москвіна, 1 та 2 пров. Тропініна.

Протяжність новозбудованих мереж – майже 3 км. До співфінансування робіт долучились мешканці квартальних комітетів «Ясний», «Добробут», «Корея», «Набережний-1». До централізованої мережі мають можливість підключитись понад 200 домоволодінь. 70% вартості будівництва мереж покрив міський бюджет. Також за рахунок коштів громади влаштували 2 каналізаційно-насосної станції: на пров. 2-й Бестужева та вул.І.Федорова.

«Мешканці активно долучаються до програми співфінансування. Протягом звітного періоду було проведено 160 загальних зборів громадян, під час яких роз'яснено умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту доріг. Обрано ініціативні групи, яким вдалося залучити кошти дольової участі мешканців. Кошти бюджету Вінницької міської ТГ на капітальний ремонт 9 вулиць – майже 11 млн грн», – каже Наталія Панчук.

Капітальний ремонт провели на вул. Огієнка (від буд. №10 – до буд. №16), вул. Суворова (від буд. №2 до вул. Д. Марковича), тупику Пластовому (від пров. Пластовий до вул. І. Огієнка буд.№16), 2-й пров. Вишневського (від вул. Пирогова до вул. Вишневського). Також новий асфальт постелили на вул. Пирогова від 2-й пров. Вишневського до вул. Пирогова буд. № 203.

Відремонтували дорогу й на вул. Гагаріна (від вул. Вишневського до буд.№1А по вул. Гагаріна), вул. Юрія Курія (від вул. Чехова до вул. Волошкова), вул. Ю.Смірнова (частково )та вул. Квітуча (частково).

Також майже 15 тисяч вінничан звертались до органів самоорганізації населення за вирішення різних питань, переважно за отриманням довідок.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради