24 одиниці спецтехніки прибирали вулиці та дороги Вінниці від снігу та посипали протиожеледним матеріалом

18 листопада 2022, 10:23

Вчора, 17 листопада, у Вінниці пішов перший мокрий сніг. Аби на дорогах та вулицях не було ожеледиці і люди могли без проблем пересуватися, комунальні служби почали прибирання міста від снігу. На ці роботи залучили 24 одиниці спецтехніки, розповідають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради.

“Спецтехніка також посипала протиожеледною сумішшю вулиці, дороги та зупинки громадського транспорту. Наші комунальні служби роблять все можливе, щоб швидко обробити якомога більше вулиць. Нагадаю, в разі несприятливих погодних умов, на прибирання Вінниці від снігу може вийти понад 90 одиниць снігоприбиральної техніки, — розповів начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський. — Закликаємо автовласників не паркувати машини вздовж доріг, тротуарів та на проїздах прибудинкових територій, щоб дати можливість спецтехніці проводити роботу по очистці міста від снігу та посипанню протиожеледною сумішшю“.

Також проводяться роботи з очищення прибудинкових територій. Тут роботи почалися з самого ранку: 6.00 - 6.30, в залежності від району міста.

“На роботи з очищення дворів, тротуарів, проходів, під'їзних шляхів вийшли близько 300 двірників, – розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман. – За потреби проводиться посипка протиожеледними засобами. Готова до роботи спеціальна техніка, але на сьогодні потреби її запускати не має. Адже рівень опадів в дворах поки недостатній».

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради