17 грудня у Вінниці відбудеться фінальний розіграш призів у рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

15 грудня 2021, 12:09 (Відредаговано 15 грудня 2021, 12:15)

У Вінниці 17 грудня пройде третій, фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Учасниками цієї акції стали всі охочі жителі громади, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвались на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». До акції долучились 26905 вінничан. Третій, фінальний розіграш пройде у два етапи. Спочатку розіграють 20 телевізорів та 20 велосипедів. За них змагатимуться лише ті учасники, які не стали переможцями у попередні рази, а за суперприз – автомобіль Toyota Corolla - усі учасники акції.

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. Хто не встиг долучитись до акції, може до кінця дня, 15 грудня, зареєструватись на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна звернутись із письмовою заявою до «Прозорого офісу», адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції.

Як і два попередні розіграші, третій, фінальний транслюватимуть в мережі інтернет наживо, щоб усі охочі могли подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу «ВІТА» в мережі Фейсбук. Адже все повинно відбуватись прозоро. Розпочнеться фінальний розіграш 17 грудня о 12:00.

«Нині до акції долучились 26905 вінничан, – каже заступник директора департаменту інформаційних технологій міської ради Віталій Сташко. – Спершу, 17 грудня, будуть розіграні велосипеди та телевізори. У цьому розіграші 60 вінничан, які вже перемогли у попередніх розіграшах, участі не братимуть. Призи розіграють лише серед тих, хто ще нічого не вигравав. Визначення потенційних переможців, як і під час двох попередніх розіграшів, відбуватиметься автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Коли система обере 40 потенційних переможців, конкурсна комісія оголосить їх прізвища і перейдемо до розіграшу суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. Попередньо підготуємо список усіх учасників акції для завантаження в систему, а вона автоматично визначить одного переможця».

Перелік переможців буде оприлюднений в засобах масової інформації. Про дату та час вручення призів їм повідомлять додатково.

Для участі в акції необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia та заповнити реєстраційну форму.

Станом на 15 грудня у ВМТГ повний курс щеплень вже пройшли 129328 містян, це – 43,1 % від дорослого населення громади. Нині першою або двома дозами щепились 150281 (50,1 %) дорослий мешканець Вінниці.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики