10 тепловізорів та 2 тисячі хімічних грілок відправила Вінницька міська рада разом з громадою Вінниці на передову
09 січня 2024, 14:58
Сьогодні, 9 січня, у Вінниці відбулась чергова передача допомоги для військових. Цього разу на південний напрямок представники Вінницької міської ради відвантажили дві тисячі хімічних грілок та 10 тепловізорів українського виробництва – засоби, необхідні для розвідки та обігріву взимку.
З початку повномасштабного вторгнення 25 військових частин вже отримали технічну допомогу від Вінницької міської ради та громади Вінниці, розповідає заступник міського голови Андрій Очеретний. Ця робота триватиме й надалі, адже ключові пріоритети муніципалітету – безпека та оборона.
“Зараз надворі -14, хімічні грілки при такій погоді зігріють військових і вбережуть їх від обморожень кінцівок. Така кількість термопакетів може допомогти великій кількості людей. Їх особливість в тому, що вони компактні і ними можна користуватися навіть у русі. Тепловізори ж допоможуть нашим Захисникам та Захисницям завчасно виявити ворога. Всі засоби українського виробництва, таким чином ми підтримуємо не лише нашу армію, а ще й економіку, від стабільності якої безпосередньо залежить наша обороноспроможність. Така допомога – це внесок у збереження життів наших оборонців та у наближення Перемоги. 1 січня ми оголосили тендери, перші результати отримаємо незабаром і дізнаємося переможців”, – сказав Андрій Очеретний.
Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Науменко додав, що в найближчих планах у муніципалітету закупівля тепловізорів. квадрокоптерів, пошукових прожекторів для виявлення ворожих дронів у нічний час доби і відповідну кількість зарядних станцій до них, а також FPV-дронів. Дмитро Науменко також розповів, що левова частина бюджету громади на 2024 рік передбачає підтримку військових. Йдеться про майже мільярд гривень, призначених на основні пріоритети Вінницької міської ради – оборону та безпеку.
“Це вже третє відправлення допомоги саме для цієї військової частини. Ми сподіваємося, що засоби для нічного бачення, як і хімічні грілки допоможуть нашим Захисникам та Захисницям впевнено почуватися на передових позиціях. Вся Вінницька громада буде продовжувати працювати в посиленому режимі задля того, щоб підтримувати нашу армію й надалі”, – сказав Дмитро Науменко.
Офіцер з Вінниці, який зараз несе службу на півдні України, відвезе допомогу своїм побратимам на позиції.
“Тепловізори - це наші “очі”, вони допомагають виявити ворога на відстані 1,5 кілометра. Грілки в таких погодних умовах необхідні для того, щоб зігріти наших хлопців, наших штурмовиків. Ми користувалися вже такими засобами, напередодні отримували від Вінницької міської ради тепловізори, вони мають хорошу видимість. Незадовго до нового року наша військова частина також отримала безпілотні авіаційні комплекси, необхідні для розвідки. Це техніка, яка летить на 120 км в тил ворога – це велика відстань, за допомогою якої ми можемо розвідувати ситуацію. Дякуємо за таку підтримку. Разом до Перемоги!” – сказав офіцер.
Натисніть на зображення, щоб збільшити його
Департамент цивільного захисту
Контакти:
(0432) 59-50-77
parfilov@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
19 травня 2026, 09:57
Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передала автомобіль Toyota Hilux для 18-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ
-
19 травня 2026, 07:15
Прагнув жити в Україні та зберегти її для нащадків. Вінниця 19 травня прощається з воїном Володимиром Білоусовим
-
18 травня 2026, 07:15
Вінниця 18 травня проводжає у вічність полеглого Захисника України Ігоря Гучка
-
15 травня 2026, 14:47
Зібрали на ярмарку й передали захисникам: вінницька гімназія №24 придбала автомобіль для фронту
-
14 травня 2026, 15:50
Дворові території мають бути доступними як для мешканців, так і для проїзду екстрених служб. У Вінниці демонтували 6 самовільно встановлених елементів благоустрою біля багатоповерхівок
-
14 травня 2026, 06:59
На щиті: Вінниця 14 травня прощається із Захисником України В’ячеславом Лічманом
Пов'язані новини
Усі новини-
19 травня 2026, 07:15
Прагнув жити в Україні та зберегти її для нащадків. Вінниця 19 травня прощається з воїном Володимиром Білоусовим
-
18 травня 2026, 07:15
Вінниця 18 травня проводжає у вічність полеглого Захисника України Ігоря Гучка
-
15 травня 2026, 14:47
Зібрали на ярмарку й передали захисникам: вінницька гімназія №24 придбала автомобіль для фронту
-
14 травня 2026, 15:50
Дворові території мають бути доступними як для мешканців, так і для проїзду екстрених служб. У Вінниці демонтували 6 самовільно встановлених елементів благоустрою біля багатоповерхівок
-
14 травня 2026, 06:59
На щиті: Вінниця 14 травня прощається із Захисником України В’ячеславом Лічманом
-
13 травня 2026, 15:16
Ліцей №35 передав Нацгвардії дрони та інверторні генератори
Схожі сервіси
Усі сервіси
Корисне під час війни
Важлива інформація для мешканців громади на час війни
Внутрішньо переміщеним особам
Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії
Довідник для внутрішньо переміщених осіб
Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам