1 грудня з третьої години ранку вінницькі дороги та тротуари посипали протиожеледною сумішшю

01 грудня 2021, 11:47

Сьогодні, 1 грудня, ще вночі у Вінниці пішов мокрий сніг з дощем. З третьої години міські комунальні служби розпочали обробляти вулиці протиожеледними засобами, щоб на поверхні доріг та тротуарів не утворювалась льодова кірка. На тротуарах працювала техніка, яка очищала їх від снігу.

Як розповів керівник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов, 2-3 грудня у Вінниці прогнозують температуру близько нуля та дрібний дощ зі снігом, ожеледицю на дорогах. Водіїв просять не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та тротурах, аби не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки. Також вінничан закликають бути обережними на дорогах.

«Сьогодні у місті працювала техніка, яка посипала дороги та тротуари протиожеледними матеріалами, залучили 24 одиниці. У разі несприятливих погодних умов, на прибирання Вінниці від снігу може вийти більше 90 одиниць снігоприбиральної техніки», – каже начальник відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Вячеслав Хілінський.

Директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман розповів, що у дворах багатоповерхівок двірники прибирали від снігу доріжки. За потреби прибудинкові території прибиратимуть 300 двірників та 21 одиниця техніки.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради