Завершився перший тиждень вечерь від учасників вінницького конкурсу кухарів

29 листопада 2021, 15:16

У Вінницькій міській територіальній громаді триває конкурс «The Best Cook». Кращі кухарі Вінниці вже почали дивувати незвичними стравами зі звичайних продуктів. Свою майстерність показали вже троє з 12 учасників: Сергій Єгоров, Борис Сиченко та Сергій Марковський.

Конкурс «The Best Cook» ініціював міський голова Сергій Моргунов та спільнота гостинності. «Цей конкурс не лише актуалізує престиж професії кухаря, а й створює нові можливості для розвитку гостинності та гастрономічного туризму, розкриваючи потенціал подільської кухні як частини культурної спадщини», – зазначає директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені.

Усі учасники повинні приготувати основну страву, закуску та десерт. Обов'язковим інгредієнтом однієї зі страв має бути вишня, як символ Вінницького стандарту гостинності. Також кухарі мають використовувати традиційні для Поділля продукти, демонструвати оригінальність та креативність.

Наріз триває другий етап конкурсу, коли кухарі готують страви на своїй території – у своїх закладах. Оцінюватиме страви професійне журі.

Конкурс організували департамент маркетингу міста та туризму міської ради та ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль». Деталі конкурсу – на сторінці у Facebook «The Best Cook».

Теми

Ще новини за темами