У Вінниці триває процес заміни адресних покажчиків

04 листопада 2022, 14:55 (Відредаговано 04 листопада 2022, 14:59)

Григорія Сковороди – замість Пушкіна, Князя Володимира – замість Міліційної, Євгена Коновальця – замість Гліба Успенського. І цей перелік можна продовжувати ще довго, адже у Вінниці з початку повномасштабної війни перейменовано вже майже дві сотні вулиць, провулків, проїздів, тупиків, площ, назви яких були пов’язані із росією. А це означає, що доведеться замінити таблички на тисячах будинків, відповідно до єдиних стандартів.

Нагадаємо, впорядкування адресного господарства на території Вінницької МТГ триває з кінця минулого року. На меті – навести лад із вуличними аншлагами (таблицями із назвами вулиць і номерами будинків) та поліпшити естетичний вигляд міста. Адже це одна із його основних візитівок, характерна риса.

Коротко про вимоги до аншлагів: матеріал – алюмінієвий композит; колір основи – вишневий; колір тексту – білий; напис виконується українською мовою; для покажчиків – знаків на центральних вулицях міста та вулиць загальноміського значення напис дублюється в транслітерації латиною.

Виготовлення та встановлення покажчиків назв вулиць, номерів будівель відповідно до затвердженого порядку здійснюється виконавчим органом, фізичними та юридичними особами, які є власниками або співвласниками будівель та споруд.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент архітектури та містобудування

Контакти:
(0432) 67-23-65
(0432) 67-21-55
damk@vmr.gov.ua

Ще новини за темами