У Вінниці на вихідних проведуть «Дитячий благодійний вікенд»: юні волонтери збиратимуть кошти для ЗСУ

22 березня 2023, 13:37 (Відредаговано 22 березня 2023, 19:06)

Цими вихідними, 25-26 березня, у ТРЦ «Мегамол» відбудеться перший «Дитячий благодійний вікенд». Мета – зібрати кошти на потреби військових. Ініціативу юних волонтерів та їхніх батьків підтримав міський голова Сергій Моргунов. Відвідати захід та задонатити на ЗСУ запрошують усіх охочих – ярмарок працюватиме з 11:00 до 16:00.

Сама ідея організувати благодійний ярмарок з’явилась під час зустрічі Сергія Моргунова з юними волонтерами. Захід мав на меті об’єднати дітей, які активно допомагають ЗСУ з початку вторгнення, та залучити до волонтерства небайдужих містян.

У програмі – благодійні шахові турніри, ярмарок сувенірів та смаколиків, які виготовили маленькі вінничани, та виступи творчих колективів. До заходу діти підготувались заздалегідь – плели браслети, малювали картини, пекли печиво та формували композиції сухоцвітів.

Усі охочі можуть взяти участь у заходах чи придбати продукцію за донати. Кошти підуть на підтримку армії.

Як зазначають організатори, діти, які беруть участь в благодійному вікенді, самостійно визначатимуть, на які потреби спрямують кошти для допомоги військовим. Так, зібрані раніше донати маленькі вінничани спрямовували на закупівлю ліків для поранених, продуктів та спорядження для підрозділів на передову, а також адресну підтримку бійців та військових медиків.

Організатори акції – відділ молодіжної політики міської ради спільно з департаментом культури та департаментом освіти ВМР. Захід проводять за підтримки Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії