У Вінниці на об’єктах будівництва та реконструкції будуть вказуватись джерела фінансування робіт

13 січня 2022, 17:21

13 січня на черговому засіданні виконкому міської ради очільник громади Сергій Моргунов дав доручення департаменту правової політики та якості опрацювати це питання. Та підготувати відповідне рішення щодо інформації, яка має бути зазначена на інформаційних стендах біля будь-яких об’єктів будівництва, реконструкції або капітального ремонту на території Вінницької міської територіальної громади.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету виносились на розгляд одразу декілька проектів рішень щодо надання дозволів департаменту комунального господарства та благоустрою на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капремонту різних об’єктів. Зокрема, це реалізація одного з проектів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у Стадниці - йдеться про майданчик для сімейного відпочинку і пікніків біля озера Яр, який має бути адаптований для потреб людей з інвалідністю. Також це облаштування пішохідного проходу під Київським мостом в рамках реалізації проєкту «Алея 12,7» (створення у перспективі прогулянкової алеї вздовж Бугу від облводоканалу до Сабарова). Крім того, проектування робіт з благоустрою біля річки Дьогтянець.

Під час обговорення цих питань міський голова Сергій Моргунов запитав головного архітектора міста Євгена Совінського про зміст інформаційних стендів біля таких об’єктів будівництва чи реконструкції. Совінський зазначив, що там міститься інформація про замовника і вартість робіт.

Очільник міста доручив департаменту правової політики та якості спільно із департаментами, які виступають замовниками таких робіт, відпрацювати питання змісту цих стендів. Де окрім інформації про замовника будівництва, генерального підрядника, який виконуватиме роботи, а також вартості робіт - обов’язково має вказуватись джерело фінансування. Адже якщо проєкт реалізується коштом платників податків Вінницької міської територіальної громади - то вінничани повинні про це знати.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент правової політики та якості

Контакти:
(0432) 59-50-42
law@vmr.gov.ua

Департамент архітектури та містобудування

Контакти:
(0432) 67-23-65
(0432) 67-21-55
damk@vmr.gov.ua

Ще новини за темами