Сергій Моргунов закликав вінницьких студентів долучатися до процесів розвитку громади

17 листопада 2021, 16:50

Вінниця – справжнє університетське місто. Понад 45 тисяч студентів навчаються у вінницьких вишах. І для кожного з них ці роки запам'ятаються назавжди. Міський голова Сергій Моргунов привітав молодь на своїй сторінці у фейсбук. А у креативному просторі «Level 80» кращим студентам, які беруть активну участь у загальноміських молодіжних заходах, вручили подяки та грошові премії.

Щороку, 17 листопада, відзначають Міжнародний день студентів. Міський голова Сергій Моргунов побажав молоді бути успішними та щасливими.

«З Днем студента вітаю нашу молодь – позитивну, драйвову, амбітну. Я вірю в нашу молодь. Чим наполегливіше покоління Z буде опановувати сучасні компетенції, тим швидше буде розвиватися наша громада і країна. І я би дуже хотів, щоб залученість студентів до процесів, які відбуваються у місті, тільки зростала. Ви – лідери змін», – каже Сергій Моргунов.

Сьогодні студентів вітали і у креативному просторі «Level 80». Тут до молодих людей звернулась заступниця міського голови Галина Якубович.

«Наша молодь щира, розумна, небайдужа та смілива. Юнаки та дівчата активні не лише у своїх навчальних закладах, а й у міському середовищі, вони мають цікаві ідеї, – каже Галина Якубович. – Бажаю студентам гарних та радісних подій, бути позитивними та щасливими».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Ще новини за темами