Сергій Моргунов взяв участь у IX Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування

22 вересня 2022, 15:21

Сьогодні, 22 вересня, у Львові стартувала робота IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. Він став платформою для обговорення викликів та перспектив розвитку громад України під час війни. Участь у розмові - офлайн та онлайн - взяли представники державних органів влади та місцевого самоврядування. До панельної дискусії долучився і Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі.

Цьогорічний Форум присвятили темам, пов’язаним зі стратегією та повноваженнями громад під час війни. В обговоренні взяли участь мери українських міст, представники Офісу Президента, парламенту, уряду, експерти з різних сфер. Очільник Вінниці підкреслив важливість події для напрацювання дієвих рішень під час війни в контексті реформи децентралізації та взаємодії громад і держави.

Зокрема, йшлось про те, як пережити зиму і підготуватись до різних сценаріїв, враховуючи російську агресію; як зберегти економічний розвиток громад; як знаходити ресурси для програм підтримки людей, враховуючи і виклики, пов’язані з ВПО та як формувати ефективні рішення з повоєнного відновлення.

«Обмін думками – важливий для громад. Самоврядування довело свою дієвість у критичний період. І ми продовжуємо працювати, об’єднавшись навколо вищого військового керівництва. Переконаний, що після нашої Перемоги, на повоєнному етапі це стане запорукою прискорення процесів відбудови та інтеграції до ЄС», - наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

За результатами Форуму буде напрацьована спільна резолюція з пропозиціями щодо законодавчих ініціатив.

Нагадаємо, що на початку липня очільник Вінниці Сергій Моргунов взяв участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України (URC 2022) у Лугано (Швейцарія). На зустрічі представники усіх європейських країн, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та інших країн світу зосередились на питаннях відновлення та розвитку України https://cutt.ly/5Vvoxhc.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Ще новини за темами