Сергій Моргунов: У Вінниці всі об’єкти критичної інфраструктури працюють

02 березня 2022, 10:42

Міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук розповів про ситуацію на ранок у Вінниці. У повідомленні йдеться, що за даними обласної військової адміністрації, минулось без повітряних тривог. Всі об’єкти критичної інфраструктури працюють. Громадський транспорт вийшов на лінії.

«Укріплені в’їзди в місто та блокпости надійно охороняються. Біженці, яких прийняли вчора, розселені і забезпечені всім необхідним. Зранку відкрилися аптеки, продовольчі крамниці. У магазини надходять нові партії товарів – продовольством мережі забезпечені. Закликаю вінничан зберігати витримку. Стоїмо», - зазначив Сергій Моргунов.

Начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук розповіла, що наразі опалення подається у всі будинки Вінниці, відключень електроенергії, холодної та гарячої води немає.

«О 5 годині ранку було два аварійних вимкнення електроенергії. Оскільки це трапилось під час комендантської години, бригаду супроводжувала патрульна поліція. Перше вимкнення було на Поділлі – у кількох будинках на вуд. Зодчих не було світла. Друге - у центральній частині міста: ділянка обмежена вулицями Магістратська, Єрусалимка, Оводова. Наразі енергопостачання відновлено і на Поділлі, і в центрі», - розповіла Антоніна Іващук.

Теми

Ще новини за темами «Міський транспорт», «Охорона здоров'я», «Енергетика», «1560», «Екстрене реагування», «Житлове господарство»

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики