Сергій Моргунов привітав з Днем Святого Миколая дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

19 грудня 2021, 17:00

19 грудня у Садибі Подільського чарівника, що у Подільському зоопарку, для маленьких вінничан влаштували свято. Тут дітки, які потребують особливої соціальної уваги, прогулялись Алеєю Знаків Зодіаку, поспілкувались з казковими героями та відвідали зоопарк. Також хлопчики та дівчатка отримали подарунки та матеріальну допомогу. З Днем Святого Миколая дітей привітали Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Традиційно, до Дня Святого Миколая, маленькі вінничани, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки, отримують подарунки. Цього разу для хлопчиків та дівчаток влаштували свято у Подільському зоопарку, де сьогодні відкрилась садиба Подільського чарівника. Тут міський голова поспілкувався з малечею.

«Я думаю, що ви цей рік були чемними, чекали Святого Миколая і писали йому листи. Сподіваюсь, що Подільський чарівник виправдає всі ваші побажання, а ми будемо йому допомагати. Вітаю вас зі святами. З наступаючим вас Новим роком. Здоров'я, благополуччя та гарного настрою, – звернувся Сергій Моргунов до дітей. – Я думаю, що дуже важливо, щоб діти вірили в чудо. Якщо говорити про наші традиції щодо підтримки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, то ми їх продовжуємо. Сьогодні дітки у захваті від відвідування Садиби Подільського чарівника та майстер-класу. Взагалі, ми серйозно опікуємося дітьми і не тільки у рамках свят. Нещодавно ми отримали почесний статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». В цьому році у Вінниці всиновили 9 дітей, 23 дитини знайшли свої нові сім'ї. Я думаю, що такий процес повинен продовжуватись, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, не були без уваги. Чудово, що є родини і люди, які усиновлюють цих дітей, приймають їх у свої сім'ї, приділяють свою увагою, займаються вихованням, навчанням. Я думаю, що тільки завдяки такому підходу громада є достатньо сильною і дружною до дітей та молоді."

Міський голова запросив діток долучитись до новорічних подій, які проходитимуть у Центральному парку. Він розповів хлопчикам та дівчаткам, що сьогодні відкривається Головна ялинка міста. Від міської ради до Дня Святого Миколая дітям вручили грошову допомогу та солодкі подарунки.

Також дітей привітав з Днем Святого Миколая голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий: «Сьогодні ми з вами є свідками відкриття садиби Подільського чарівника. Він протягом місяця буде зустрічати тут дітей та їхніх батьків, радувати своїх гостей. Я бажаю кожному у ці новорічно-різдвяні свята гарних емоцій, вражень, подій. І нехай з кожним з вас трапиться диво, про яке ви мрієте».

«Вітаю наших маленьких вінничан і бажаю, щоб Подільський чарівник здійснив всі їхні мрії, – каже голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов. – Бажаю здоров'я, добра, а найголовніше – щоб наш Подільський чарівник і Святий Миколай в наступному році приніс Україні мир».

Довідка

На обліку Служби у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 255 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 79 дітей-сиріт та 176 дітей, позбавлених батьківського піклування. Із загальної кількості дітей 221 дитина влаштована до сімейних форм виховання, 7 дітей тимчасово влаштовані до сімей родичів, знайомих, під опікою, піклуванням навчальних закладів, де діти навчаються і знаходяться на повному державному утриманні, перебуває 8 дітей.

Нині на території ВМТГ функціонує 15 прийомних сімей, у яких виховується 21 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, та 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та один дитячий будинок сімейного типу, у якому виховується 5 дітей даної категорії та одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Впродовж 2021 року у Вінниці 32 дитини усиновили та влаштували до сімейних форм виховання: усиновлено 9 дітей, передано під опіку/піклування 20 дітей, влаштовано до дитячого будинку сімейного типу одну дитину, до прийомної сім'ї - 2 дитини.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Ще новини за темами