«Отримані знання використаємо для розвитку нашого міста»: делегація з Черкас вивчала успішний досвід Вінниці у сфері транспорту

03 березня 2023, 16:55

Сьогодні, 3 березня, у Вінниці перебувала офіційна делегація Черкаської міської ради на чолі із першим заступником міського голови Сергієм Тищенком. Гості приїхали, аби перейняти досвід впровадження транспортної реформи.

Перебування черкасців у місті над Бугом розпочалася із зустрічі з заступником Вінницького міського голови Миколою Форманюком, керівниками профільних департаментів та комунальних підприємств.

«Радий вітати вас у Вінниці від імені міського голови Сергія Моргунова та всієї громади. Ми завжди відкриті до співпраці та готові ділитися досвідом із нашими колегами. Це надзвичайно важливо, а тим більше у цей важкий час, коли маємо бути як ніколи згуртованими та підтримувати один одного», – наголосив, вітаючи делегацію, заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Як зазначив перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко, такою делегацією вони приїхали до Вінниці вперше. Передусім цікавить досвід Вінницького муніципалітету з розвитку громадського транспорту та розбудови відповідної інфраструктури.

«Транспортна галузь у Вінниці досить активно розвивається, тому ми приїхали, щоб поспілкуватися та дізнатися, яким чином можна впровадити це й у нашому місті», – додав Сергій Тищенко.

Як розповів, директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін, у нашому місті робота у цьому напрямі триває з 2012 році, коли впровадили транспортну реформу. Відтоді вдалося значно збільшити рухомий склад та кількість маршрутів.

Як усе працює на практиці черкасці мали змогу побачити безпосередньо, відвідавши КП «Вінницька транспортна компанія». Також протягом дня делегація ознайомились з роботою інспекторів із паркування, досвідом розбудови велоінфраструктури та напрацюваннями КП «Вінницякартсервіс», зокрема щодо функціонування системи оплати проїзду.

«Вінниця справила незабутнє враження. Ми багато дізналися про успішні практики у транспортній інфраструктурі. У подальшому ці знання зможемо використати й для розвитку нашого міста.– каже Сергій Тищенко. – Зі свого боку будемо раді вітати у Черкасах делегацію з Вінниці. Вже сьогодні від нас ви маєте офіційне запрошення».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Ще новини за темами