На території Вінницького ліцею №18 відбувся турнір «Футбол проти наркотиків»

24 червня 2022, 17:38

У змаганнях, що відбувалися сьогодні на стадіоні ліцею №18, взяли участь 11 команд: 9 – із Вінниці та по одній з Харкова та Хмельницького. Турнір пройшов під гаслом «Допоміг собі, допоможи іншим». Таке дійство, присвячене Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх обігом, у нашому місті відбувається вже 14-ий рік поспіль. У ньому беруть участь люди, які знаходяться на шляху подолання своєї залежності та ті, хто прагнуть їх підтримати та допомогти.

Організував футбольний турнір Вінницький міський центр соціальних служб спільно з ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця».

«Минулого року до нас приїздили команди з усієї України. На жаль, через війну, у цьому році приїхали лише команда з Хмельницького, та команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, – каже директор Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська. – Цим заходом ми хочемо показати, що у нас є такі проблеми і є люди, які потребують допомоги. Але в той же час вони є прикладом того, що ніколи не пізно почати нове життя».

«Такого типу заходи показують, що завжди можна почати нове життя, – каже керівник ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця» Олександр Волошин. – Уже 8 років я живу без наркотиків і з тих пір моє життя стало кращим. Просто ми є живим прикладом того, що завжди можна почати нове життя».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Черга на забезпечення дітей реабілітаційними послугами

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю" департамент соціальної політики Вінницької міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті інформацію про черговість надання реабілітаційних послуг.