Опубліковано 31 серпня 2021, актуалізовано 29 грудня 2021

Вакцинуйтеся та візьміть участь у акції - виграйте автомобіль! У розіграшу також - 50 телевізорів та 50 велосипедів!

Мета та терміни акції

Акція проводиться для стимулювання мешканців Вінницької міської територіальної громади вакцинуватись від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін проведення акції – з 01 вересня по 31 грудня 2021 року

Реєстрація учасників

Реєстрація учасників акції розпочинається 01 вересня 2021 року і завершується:

  • Для першого розіграшу - 17 жовтня 2021 року;

  • Для другого розіграшу - 13 листопада 2021 року;

  • Для третього розіграшу - 15 грудня 2021 року.

Розіграш призів

Розіграші призів будуть проводитися тричі:

  • 19 жовтня 2021 року - 15 телевізорів та 15 велосипедів;

  • 15 листопада 2021 року - 15 телевізорів та 15 велосипедів;

  • 17 грудня 2021 року - 20 телевізорів, 20 велосипедів та автомобіль Toyota Corolla.

Переможці акції визначаються за допомогою електронного сервісу шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників.

Конкурсна комісія перевіряє кандидатів на відповідність встановленим вимогам акції, після чого повторно оголошується перелік переможців, які отримують призи.

У разі виявлення комісією невідповідності переможця умовам конкурсу за допомогою електронного сервісу, обирається наступний переможець.

Перелік переможців оприлюднюється в засобах масової інформації. Дата та час вручення призів повідомляються переможцям додатково.

В разі виникнення форс-мажорних обставин з поставками призів, переможцю вручається сертифікат, за яким переможець в подальшому зможе отримати свій виграш.

Розіграші призів та перебіг акції «Вакцинуйся. Збережи життя» будуть проводитися із залученням ЗМІ.

Умови участі у акції

Участь в акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть взяти жителі Вінницької міської територіальної громади, які задекларовані до сімейних лікарів закладів охорони здоров'я незалежно від форми власності або фізичних осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії на медичну практику на території Вінницької міської територіальної громади, та уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров'я України, віком від 16 років, які на момент проведення розіграшів пройшли повний курс вакцинації, тобто провакциновані двома дозами вакцини від COVID-19, дозволеними для використання на території України Міністерством охорони здоров'я України.

Підтвердження проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 та наявності сертифікату про вакцинацію здійснює Департамент охорони здоров'я Вінницької міської ради.

Жителями Вінницької міської територіальної громади відповідно до Порядку та умов проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя» визнаються усі особи, місце проживання/перебування котрих зареєстроване на території Вінницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи, зареєстровані в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення та на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, перемістилися та отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за місцем фактичного проживання на території Вінницької міської територіальної громади.

Для участі в акції необхідно зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці акції «Вакцинуйся. Збережи життя» або звернутися із письмовою заявою до будь-якого відділення ЦНАП «Прозорий офіс» м. Вінниці з зазначенням даних паспорта або ID картки та ідентифікаційного номера.

Не мають права брати участь в акції працівники виконавчих органів та депутати Вінницької міської ради.

Учасники, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого та третього розіграшів.

Учасники, які стали переможцями в минулих розіграшах телевізорів та велосипедів також беруть участь в розіграші автомобілю Toyota Corolla.

Переможець акції може отримати приз особисто при пред’явлені документу, що посвідчує особу або іншою особою на підставі довіреності виданої відповідно до чинного законодавства.

В разі не отримання особою до дня, що передує дню розіграшу призу, приз автоматично розігрується на наступному етапі розіграшу.

Результати розіграшу

Перший етап

19 жовтня у Вінницькій міській територіальній громаді відбувся перший етап розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся збережи життя». 30 призів (15 телевізорів та 15 велосипедів) розіграли серед вакцинованих вінничан, які зареєструвались до 17 жовтня. Загалом це 10646 містян. Визначення потенційних переможців відбувалось автоматично за допомогою електронного сервісу random.org. Система сформувала список 30 потенційних переможців першого етапу розіграшу призів. Конкурсна комісія затвердила попередній список потенційних претендентів на перемогу.

Другий етап

15 листопада відбувся другий етап розіграшу 15 телевізорів та 15 велосипедів. 30 призів (15 телевізорів та 15 велосипедів) розіграли серед вакцинованих вінничан, які зареєструвались до 13 листопада. Для участі в акції зареєструвалося 17055 кандидатів.

Третій етап

17 грудня 2021 року у Вінницькій міській територіальній громаді відбувся третій, фінальний розіграш призів в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя». 20 велосипедів та 20 телевізорів розіграли серед 28087 вакцинованих жителів громади, які долучились до акції. 60 учасників акції, які перемогли у попередніх розіграшах, цього разу за телевізори та велосипеди не змагались. Визначення переможців відбувалось автоматично за допомогою електронного сервісу random.org. Система сформувала список 40 потенційних переможців. Потім відбувся розіграш суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. За нього змагались всі учасники акції - 28147 вінничан.

Департамент економіки і інвестицій

Контакти:
(0432) 59-50-46
dei@vmr.gov.ua

Департамент охорони здоров'я

Контакти:
(0432) 59-50-14
uoz@vmr.gov.ua

Кол-Центр "Прозорий офіс"

Контакти:
(0432) 65-50-50